دوشس
 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

نمي دونم به اينكه روح از بدني به بدن ديگه منتقل مي شه ، اعتقاد داريد يا نه . عقيده به تناسخ كه در طول تاريخ همواره پيروانى داشته ، يكى از اصول آئين هندو به شمار مى ره و در اسلام رد شده . اگر اعتقاد داريد كه چه بهتر اگر هم اعتقاد نداريد به عنوان سرگرمي ، سري به اينجا بزنيد و با وارد كردن تاريخ تولدتون ، ببينيد كه روح شما در گذشته متعلق به چه كسي بوده ؟

روح من متعلق به يك مرد بوده در ناحيه چين شمالي فعلي ، حدود سال 1075 ميلادي كه سواركار يا جنگلبان و يا چوپان بوده . از نظر روانشناسي روحيه انقلابيي داشته كه در محيط اطرافش در زمينه هاي سياسي ، تجاري ، مذهبي و خانه داري الهام بخش تغييراتي بوده و مي تونسته يك ليدر باشه .

 

روح شما متعلق به چه كسي بوده ؟ برام بنويسيد .

 

[ دوشنبه ٩ آبان ۱۳۸٤ ] [ ۸:٥٧ ‎ق.ظ ] [ آنا ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

شما منو ، یعنی نویسنده این وبلاگو به اسم آنا می شناسید . آنا یک زن معمولی ایرانیه . یک مادر و یک همسر که شاغل هم هست . یک روزی بعد از اینکه مدتها بود دغدغه نوشتن راحتش نمی گذاشت اینجا رو برای خودش ساخت . اینکه چقدر خوب می نویسه یا بد مهم نیست . مهم اینه که اینجا دروغ نمی نویسه . مناسبتی و سفارشی هم نمی نویسه . دلی می نویسه . یعنی هروقت دلش خواست . برای همین نوشته هاش گاهی تلخه ، گاهی شیرین ، گاهی هم تند یا بی مزه . خلاصه می نویسه چون نوشتنو دوست داره ..... همین
آرشيو مطالب
امکانات وب