دوشس
 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

نازدونه مامان

قلمم انقدرتوانا نيست كه بتونم عمق احساسمو وقتي كه 6 سال پيش  در چنين روزي ، تو باارزشترين هديه زندگيمو از خداوند بزرگ تحويل گرفتم و گرماي وجودتو تو آغوشم حس كردم و عطر تنت رو استشمام كردم ، به تحرير در بيارم . تويي كه با اومدنت ، رنگ و بوي تازه اي به زندگي تمام خونواده دادي . عشق تو حلقه اي شد براي استحكام هرچه بيشتر زنجير اتصال من و بابا و وجود نازنينت مايه فخر و مباهات ما و دليل محكمي براي سجده شكري كه بايد هرلحظه و هرروز به درگاه پروردگار به جا بياريم  .

دختركم توي اين شش سال پا به پاي تو آمدم و رشد كردم و بزرگ شدم . به اشتياق همراهي و همپايي هرچه بهتر تو ، با تو مي آموزم و تجربه مي كنم و مي اندوزم . با شوق و ذوق كودكانه ات ، رمز شاد بودن و خنديدن رو فرامي گيرم و با مراقبت و پرستاري از تو درس صبر و ازخودگذشتگي رو . هرقدمي كه تو زندگي رو به جلو برمي داري و هر پيشرفت به ظاهر كوچيك تو ، لذت و هيجاني رو توقلبم مي ريزه كه گاهي مي ترسم پوست تنم گنجايش اين حجم رو نداشته باشه . نازنينم از خدا ميخوام كه بهترين ها رو برات رقم بزنه .

                                             دوستت دارم

 

                   تولدت مبارك

 

 اينم يک گزارش تصويری مختصر از تولد بااين توضيح که کيفيت عکسها زياد بالا نيست .

 

 

برنا - آرشام - مانی - نيکا - اميرحسين - اميرعلی - آهو - پانيذ - برديا - هليا - پرنيا

يک مهمون ۱۶ ماهه هم داشتيم به اسم آريا که توی اين عکس نيست و مشغول شيطنت بوده .

آهو درحال بازکردن کادوی اميرحسين که باربی عروس و داماده

آهو با آرميا ( پسرخاله آهو ) که کوچکترين مهمون تولد بود .

اين عکس مربوط به تولد اميرحسينه و فقط اين رو گذاشتم که محمد سعيدو ببينيد که به خاطر مسافرتی که براشون پيش اومد تولد آهو نتونستند بيان.  همونيه که بلوز قرمز با عکس هری پاتر تنشه .

 

اينم دوتا عکس که دو سه روز قبل از تولدش يکی از همکارام توی اداره ازش گرفتند .

از همه دوستان گلی که تولد آهو رو تبريک گفتند ممنونم .

دوست خوبم هم از اون سر دنيا شروع کرده به نوشتن . تنهاش نذاريد .

 

 

[ یکشنبه ٢٠ آذر ۱۳۸٤ ] [ ٩:٥٦ ‎ق.ظ ] [ آنا ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

شما منو ، یعنی نویسنده این وبلاگو به اسم آنا می شناسید . آنا یک زن معمولی ایرانیه . یک مادر و یک همسر که شاغل هم هست . یک روزی بعد از اینکه مدتها بود دغدغه نوشتن راحتش نمی گذاشت اینجا رو برای خودش ساخت . اینکه چقدر خوب می نویسه یا بد مهم نیست . مهم اینه که اینجا دروغ نمی نویسه . مناسبتی و سفارشی هم نمی نویسه . دلی می نویسه . یعنی هروقت دلش خواست . برای همین نوشته هاش گاهی تلخه ، گاهی شیرین ، گاهی هم تند یا بی مزه . خلاصه می نویسه چون نوشتنو دوست داره ..... همین
آرشيو مطالب
امکانات وب