دوشس
 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

روز سختی رو پشت سر گذاشتيم . خيلی خيلی سخت . عمل طبق وعده ای که دکتر قبلا داده بود اول وقت انجام شد . بابا رو ساعت ۷:۳۰ به اتاق عمل بردند و ساعت ۱۲:۳۰ هم به ICU منتقل کردند . دکتر از عمل راضی بود و به لطف خدا و دعای مهربونايی چون شما تا اينجا اوضاع خوب يش رفته و بابا خيلی هم خوب به هوش اومد . به اميد خدا اگر مشکلی پيش نياد دو شب در ICU می مونه و بعد برای يک هفته به بخش منتقل می شه . اميدوارم بعد از اين هم همه چيزخوب پيش بره . البته روزهای سختی رو پيش رو خواهيم داشت و اميدوارم که خدا به همه مون و به خصوص مامان و خود بابا توان و تحمل گذروندن اين بحرانو بده . دوست ندارم ازلحظات دردناک امروز چيزی بنويسم که ناگفته يیداست ديدن آدم مقتدری که توی تمام عمرش پشتوانه و تکيه گاه فاميل بوده روی تخت بيمارستان اونم با اون وضع و حال چه حسی به آدم می ده . ولی باز هم خدارو شکر . اوضاع می تونست بدتر از اين باشه .

خدايا هرچند که من هميشه مثل شاگرد تنبلای شب امتحانی ، وقتی کار دارم ميام سراغت ، ولی تو مثل هميشه تنهام نذار و اين ،  يکی از مهربونترين قلبهایی رو که می شناسم صحيح و سالم بهم برگردون .

از همه دوستان خوبم هم که به يادمون بودند ممنونم . دعا کنيد که خدا بهش کمک کنه که درد زيادی رو که مطمئنا خواهد داشت بتونه تحمل کنه . به مامانم هم اين فرشته مهربون زندگيمون توان مضاعف و سلامتی بده . خدايا حفظشون کن  .

[ جمعه ٢۸ بهمن ۱۳۸٤ ] [ ۱٢:٢٤ ‎ق.ظ ] [ آنا ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

شما منو ، یعنی نویسنده این وبلاگو به اسم آنا می شناسید . آنا یک زن معمولی ایرانیه . یک مادر و یک همسر که شاغل هم هست . یک روزی بعد از اینکه مدتها بود دغدغه نوشتن راحتش نمی گذاشت اینجا رو برای خودش ساخت . اینکه چقدر خوب می نویسه یا بد مهم نیست . مهم اینه که اینجا دروغ نمی نویسه . مناسبتی و سفارشی هم نمی نویسه . دلی می نویسه . یعنی هروقت دلش خواست . برای همین نوشته هاش گاهی تلخه ، گاهی شیرین ، گاهی هم تند یا بی مزه . خلاصه می نویسه چون نوشتنو دوست داره ..... همین
آرشيو مطالب
امکانات وب