یکی بیاید من را از برق بکشد لطفن!!!

الآن، یعنی درست همین الآن احتیاج دارم که یک نفر بیاید به زور همه نقش هایم را از من بگیرد و بلیت یک جای آرام و دور را که ساحل هم داشته باشد - حتی همین کیش خودمان - بدهد دستم و بگوید خداحافظ تا 10 روز دیگر. بعد من هی پا سست کنم و نروم و بگویم پس دخترک چه می شود؟ شام و ناهارش؟ مدسه اش؟ کلاس هایش؟ بگوید "اون با من" . بگویم اداره چه می شود؟ کارتابلم؟ جلساتم؟ مدیر؟ پرسنل؟ گزارش سالانه؟ بگوید "اون هم با من". بگویم خانه و زندگی و همسر و .... را چه کنم؟ بگوید "آنها هم با من، برو پی کارت". یعنی برای هر بهانه ام یک جواب داشته باشد. موبایلم را هم بگیرد حتی. چمدانم را خودش مفصل بسته باشد. حتما می داند که من عادت به سبک سفر کردن ندارم. دست پُر می روم و دست پُرتر برمی گردم. دوربینم را حتما گذاشته باشد و آی پد را. شاید دلم خواست روزی یکبار سَرَکی به ایمیل و وبلاگ و پیج فیسبوکی ام بزنم. گفتم شااااید. هتلم اگر 5 ستاره هم نبود، نبود. اما یک هتل تاپ باشد. استخر و جکوزی حتما داشته باشد. برایم مهم است که صبحانه اش مفصل و متنوع باشد. من عاااشق صبحانه های رنگ و وارنگ هتل هستم. صبح ها که می روم پای میز صبحانه، چشمهایم برق بزند از ایییییننننهمه خوراکی. بقیه اش با خودم. می دانم چطور به خودم خوش بگذرانم. یادم باشد یکی دوتا کتاب مورد علاقه ام را هم ببرم.
من دریا می خواهم. دریا این آبی آرام بی انتها. چققققدر به سکوت و خلوت و آرامشش نیاز دارم. چقدر به تنبلی و بی مسئولیتی نیاز دارم. چقققدر نیاز دارم که بخش جدی مغزم را چند روزی خاموش کنم. کجاست یاری دهنده ای که مرا یاری کند؟

/ 7 نظر / 12 بازدید
محمد

on adam khodeti,sakht ham nagir

یک دوست

یعنی تنهای تنها میخوای بری ؟ حتی یک نفرم باخودت نمیبری ؟

محسن

خب پاشو بیا بندر عباس مثل انتالیا بخور بخواب نیست اما ادم میتونه بره جزیره هرمز و هنکام و... جاهایی که دیدنیه و مثل کیش هم تکراری نیست ..:[نیشخند]

محسن

اصولا شما خیلی سختگیرید من الان تو سی ودو سالگی تمام موجودی ارزی و ریالی نقد و بانکیم 340 هزار تومنه!!نه خونه و نه کار و نه زن و بچه... الانم دانشجویه ترم اول فوق لیسانسم با 6 واحد افتاده که سه واحد دیگه رو هم هنوز نمرش رو اعلام نکردن!!! نمیدونم شایدم من زیادی بیخیالم!

آبان دخت

آخ گفتي ... البته واقعن دلم مي خواست مي توانستم بگويم : اون با من و رها شوي براي چند روز :)

نفس

آی گفتی چقدر دلم خواستتتتتتتتتتت . [گریه]

شبنم

یه نفر هم منو دزدکی توی چمدونت جا سازی کنه لطفا. یعنی میشه؟[لبخند]