لبخند فورواردی

امروز به دلیل آلودگی هوا مدارس و ادارات تهران تعطیل بود، اما در اداره ما حضور 10 درصد از پرسنل لازم بود. من هم به خاطر یک کاری که داشتم یک سر رفتم اداره. با یکی از همکارهادر مورد جایگزینی نفرات توی چارت سازمانی جدید خیلی جدی درحال بحث بودیم که یک اس ام اس اومد برام. توجهی نکردم. بلافاصله دومی و سومی و چهارمی پشت سر هم. نگران شدم. از آقای همکار عذرخواهی کردم و گوشیمو چک کردم که دیدم اس ام اس ها را خواهرهام، دخترک و یکی از دوستانم فرستاده و در کمال تعجب هر 4 اس ام اس یکسانه:
" امروز روز جهانی خوشگل هاست. مبارکت باشه! این پیامو برای خوشگلایی که میشناسی بفرست، فقط توروخدا منو بیخیال شو! تا همین الانم بالای "دوهزارتا" پیام برام اومده!!! "

با خوندنش لبخندی رو لبم اومد. تصمیم گرفتم من هم این لبخندو با بقیه دوستام شریک بشم. ناخودآگاه توی انتخابم سختگیرانه عمل کردم و پیغامو فقط برای کسانی که باور دارم خوشگلند فرستادم، البته به اضافه دو تا دوست ندیده مجازی که هرچند ندیدمشون، اما تصویر ذهنیم ازشون قشنگه. جوابهای مختلفی گرفتم. اکثرا همین پیغامو مجددا برای خودم فرستادن. تعدادی بوس گرفتم. یکی نوشته بود " پس من هم دوهزار و یکمین نفر هستم که بهت تبریک می گم" یکی گفته بود " عزیزم خوشگلیه و هزارتا دردسر" و بامزه تر از همه جواب مامانم، یعنی در واقع لحن ناسزا گونه جوابش بود که در پاسخ به 3 تاییمون که اس ام اس را جدا جدا براش فرستاده بودیم نوشته بود: " خودتون خوشگلید و همه فک و فامیلتون. روزتون مبارک"
بعضی ها هم که خیلی حرف گوش کن بودند، بی خیال جواب شده بودند.

/ 4 نظر / 10 بازدید
شقايق

پس روزت مبارك :)

میچکاکلی

نمیدونم کامنتم رسید یا نه. صفحه یادداشتها مثل همیشه عمل نکرد!

محمد - Mohammad

کاش به منم میدادی این اس ام اس رو[چشمک] خوب مگه من چمه؟؟؟[خجالت]

مامان درسا

کاش شماره موبایلمو بهت داه بودم عزیزم [لبخند][چشمک]