از سلسله آرزوهای یک زن آبانی

سرگرمی این روزهایم اینستاگرام است. حالا نه اینکه من همیشه و به صورت پیوسته سرگرمی ای داشته باشم ها، نه. این روزها توی اداره در فواصل بین کارها گاهی به وای فای اداره وصل می شوم و سری به اینستاگرام می زنم. گه گداری عکسی داغ آپلود می کنم و البته بیشتر از تماشای عکس های دو عکاس حرفه ای ترک که با عکس های بی نظیری که اکثرشان از استانبول عزیز من گرفته شده، دلبری می کنند اساسی و برای من که هم عاشق سفرم، هم استانبول و هم عکس، چه بهتر از این؟ و باز آن هوس همیشگی ته دلم جوانه می زند و به این فکر می کنم که بالاخره یک زمانی که سرم خلوت تر شد  -البته به شرطی که قبلش خدای مهربانم از یک مسیری که الان نمی دانم کجاست و فقط خودش می داند پول کافی سمت من سرازیر کرده باشد- یک دوربین خفن خیلی گران تومنی بخرم  و از این شهر به آن شهر و از این کشور به آن کشور راه بیفتم و به صورت جدی و البته دلی بروم دنبال عکاسی. نمی دانم آن موقع چند ساله هستم. اما مگر مهم است؟ مگر استادم نمی گفت که آقای ایکس که الان اسمش یادم نیست در 62 سالگی رفت به دنبال آرزوی دیرینه اش عکاسی و چه خوش هم درخشید و از برجستگان رشته خودش شد؟

/ 8 نظر / 11 بازدید
سمیه

آخ جون عکاسی[بغل] منم عاشقشم اما سمتش نرفتم هنوز. مطمئنم موفق میشی حتما برو و ایشااله که خدا یه پول کلفت به هممون عنایت کنه

آوا

حتما موفق میشی...[لبخند]

مامان درساوآیتا

برای همه عزیزان عاشق عکاسی آرزوی موفقیت میکنم. آخه خواهر کوچیکه هم عاشق عکاسیه چند دوره رفته کلاسای جورواجور ولی میگه وقتی میتونه تمام و کمال بهش برسه که بی خیال کار و درامد فعلی بشه و دل بده به دلش. اونم که فعلا میسر نیست[ناراحت]

محبوب

سلام وبلاگ جالبی دارید فقط یه سوال دوشس یعنی چی؟

سوژه

سلام شما رو با میچکا شناختم.منم عاشق استانبولم منم از آرزوهای شما دارم .منم تو اداره مشغولم.منم سن رو محدودیت نمیدونم.خوشحالم از آشنایی تون.

آبان دخت

الان تعجب مي كنم از خودم ! من اين پست و پست قبلي رو خوندم ؛ حتا در موردش فكر كردم ، به داشتن يه اكانت اينستاگر فكر كردم . دخترك رو در لباس مدرسه با قد كشيده تصور كردم ؛ بعد چرا كامنت نذاشتم !؟

آبان دخت

اينستاگرام !

حرفه دله منو زدی منم عاشق عکاسیم ولی...